Број на оглас: 3620560
Објавен на: 23.09.2020, 01:01
1 / 7

Golf 5 2.0 TDI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 TDI 103kw servisiran so servisna kniska


Realni 220.000km
Reg do 10.2020
Kozni sedista
Greaci na sedista
Bord kompjuter
Xenon svetla fabricki
Centralno zaklucuvanje

Tel za kontakt :071217223 Aleksandar