Број на оглас: 3620476
Објавен на: 02.07.2020, 20:50
1 / 10

VW GOLF 3 - 1.9 dizel

900 € Цената не е фиксна 1.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Golf 3 1.9 Dizel vo vozna sostojba, registriran do 02.2021, centralno zaklucuvanje, nov akumulator. Cenata ne e fiksna.