Број на оглас: 3620203
Објавен на: 28.06.2020, 12:31
1 / 4

Emz 150 1974 bez dokumenti

200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
MZ
Вид:
Теренски/Offroad
Година:
1980
Модел:
MZ 150
Километри:
180000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


1974 godina ..dobri gumi dobri kocnici sreden palenje elektronsko od apn ,dobra kompresija...slabo pali u mesto ali na butkanje nema promasaj...