Број на оглас: 3620090
Објавен на: 09.08.2020, 18:10

Shitet kati i 3 i objektit 3 katesh

32.000 €
Број на соби:
5
Квадратура:
74 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
30 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1970
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Ul:184 br:25 afer rruges Murat Baftjari

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shitet kati i tretë i objektit 3 katesh 74 m² objekti gjindet në rrugen,184 numër 25
Afër rrugës Murat Bafqari
Çarshia e eper Tetove
Informatat në nr,tel. 072 668 697
Zotri Nebi Ramadani