Број на оглас: 3619999
Објавен на: 11.07.2020, 19:51
1 / 11

Продавам Opel Astra J 1.3 EcoFlex

6.500 € Цената не е фиксна 6.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Opel Astra J серија 1.3 Дизел EcoFlex, мотор на ланче.

Од опрема колата поседува:
-Темпомат
-Команди на Волан
-Клима
-Електрика на стакла, ретровизори, светла
-Серво волан со подесување
- Халогенки
-Лиени Бандаши
- Боард Компјутер
- ESP
- ABS кочници
- Стерео озвучување
- Централно заклучување со далечинско (два клуча)
- Сензори за дожд и друга опрема.

Колата е EcoFlex и има многу ниска потрошувачка со 4.1L на 100 км.
Колата е во одлична состојба, многу сочувана, гаражирана.