Број на оглас: 3619958
Објавен на: 13.07.2020, 09:51
1 / 7

Aluminiumski B I Gumi za Opel 205/55 R16 NOVI!!!

По Договор
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se kupeni na novo dekemvri 2019 se vozeni samo 3000km kako novi se dimenzija 205/55 R16 KYMHO WINTHER CRAFT M + S odat so fabricki bandazi aluminiumski za Opel
Cenata e po dogovor 078-326-266