Број на оглас: 3619927
Објавен на: 08.07.2020, 13:44
1 / 1

Baterii RAYOVAC Extra 10 za aparatce za sluh

200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат батерии Rayovac Extra Advanced 10 за апаратче за слух. Рок на траење до 12 месец 2022. Пакетче 200 ден.