Број на оглас: 3619838
Објавен на: 29.06.2020, 13:00
1 / 7

Се продава куќа во Крушево

27.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
185 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1986
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Krushevo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Ќуката се продава , има чиста документација и легализирано дворно земјиште .
Контакт тел 071391031 , 074 240 701