Број на оглас: 3619618
Објавен на: 08.07.2020, 02:27
1 / 1

Bandas 13 ka so disk

500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
Bandas 13 ka preden so disk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Preden 13 ka so disk za 125cc 150cc