Број на оглас: 3619600
Објавен на: 12.07.2020, 16:28
1 / 9

TOYOTA AVENSIS 2005

1 € Цената не е фиксна 100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
116 kw / 158 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava toyota avensis 2.0 D4D 2005 godina
Mozna zamena
*Navigacija
* bord kompjuter
* dvo zonski klimatronik
* kozen multi podesuvacki volan
* MP3 AUX Radio
* 16 aluminiumski bandazi (original)
* komandi na volan
* elektrika na prozori site 4
* ele .zatvaranje na retrovozori
* maglenki
* senzor za dozd
*Senzori za parkiranje
*Registrirana cela god
*Kolata e pali vozi
* Poveke info na tel
*071 921 439*