Број на оглас: 3619472
Објавен на: 16.09.2020, 23:22
1 / 4

Тојота Корола 1.4 дизел 2017 Tojota Corola 1.4 D 2017

15.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Toyota
Модел:
Corolla
Година:
2017
Гориво:
Дизел
Километри:
40000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Сервисирана во салон на Тојота.Со додатна опрема.Бисерно бела боја.Има поминато 41 000 км.Троши на отворено 4-4,5.Градска 5-5.5. Прва регистрација 11 месец 2017.