Број на оглас: 3619384
Објавен на: 16.06.2020, 17:17
1 / 2

Лаптоп HP

350 € Цената не е фиксна
Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Се продава супер брз лаптоп
Инфо: 079-300-406