Број на оглас: 3619206
Објавен на: 03.08.2020, 10:22
1 / 7

Детско седиште RABBIT

2.200 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Одлично детско седиште од италијанско производатво Rabbit со носивост до 15 кг. Седиштето се монтира на преден дел од велосипед и е многу малку користено, купено е од Мастерспорт