Број на оглас: 3619148
Објавен на: 05.07.2020, 15:19
1 / 10

VW TRANSPORTER MAX 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

6.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Transporter
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TRANSPORTER MAX T5 1.9 TDI
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
RADIO CD
MN SOCUVANO BEZ NIKAKVA UDAR
SVE PLATENO DO REGISTRACIJA