Број на оглас: 3618939
Објавен на: 28.09.2020, 20:04
1 / 4

Се издава или продава дуќан

По Договор
Квадратура:
140 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Za povekje info na broj

076/22-11-00