Број на оглас: 3618935
Објавен на: 31.07.2020, 11:47
1 / 1

Се издава или продава дуќан

По Договор
Квадратура:
80 m²
Греење:
Дрва

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Za povekje info na broj

076/22-11-00