Број на оглас: 3618691
Објавен на: 18.04.2021, 20:32
1 / 2

Pegla so kotel NOVO 3.5l Silter originalno tursko

12.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pegla silter so kotle 3.5l novo ne ukluceno so rezerva podloga 070 816 971