Број на оглас: 3618686
Објавен на: 18.04.2021, 20:32
1 / 5

Pikerka masina za porubuvanje MAER UNITAS ORIGINAL

250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pikerka Maer Unitas vo dobra sostojba za tenki i podebeli materijali 070 816 971