Број на оглас: 3618670
Објавен на: 06.07.2020, 13:18
1 / 4

Huawei Mate 20 pro 6/128, black

370 €
Марка:
Huawei
Модел:
Mate 20 pro
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov, kompletno pakuvanje i garancija internacionalna do 05.2021