Број на оглас: 3618437
Објавен на: 02.08.2020, 10:43
1 / 10

Mercedes ML 350 Bluetec 11

17.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 350
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes ml 350 bluetec donesen od Amerika na realni kilometri Skoro kako nov Bez nikakva mana ili zabeleska mozam da dadam i notarska garancija so full oprema so noviot bluetec motor so plateni davacki