Број на оглас: 3618215
Објавен на: 14.07.2020, 14:12
1 / 12

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
192 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
411 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1979
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
неготино

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО ВО НАСЕЛБА АНТИГОНА СО 113 m2 КУЌАТА И ДВОР 411 m2 ВКУПНО 524 m2.КУЌАТА Е МЕЃУКАТНА,НАЈДОЛЕ ИМА 2 ПОДРУМА И ОСТАВА.НА ПРИЗЕМЈЕ ИМА ДНЕВНА.КУПАТИЛО.ТРПЕЗАРИЈА И ХОДНИК СО КУЈНА.НА ВТОРИ СПРАТ ИМА САЛОН И ГОСТИНСКА СОБА И ТЕРАСА И НАЈГОРЕ ИМА 2 СПАЛНИ И ТЕРАСА И КУПАТИЛО.
БР ЗА КОНТАКТ
071-323-703 МАРИКА
078-389-054 ЛИДИЈА