Број на оглас: 3618113
Објавен на: 05.07.2020, 13:25
1 / 12

Продавам или заменувам 1000 до 1300 пара детски обувки

1.200 € Цената не е фиксна 1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Обувки
Големина:
35
Боја:
Други

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Машки детски обувки (кожни и антилоп) од GODEL 1000 до 1300 пара ги заменувам за возило во вредност од 1200 евра или истите ги продавам за кеш екстра цена.