Број на оглас: 3617923
Објавен на: 13.06.2020, 01:38
1 / 4

Gilera Gp 800

32 €
Марка:
Gilera
Вид:
Скутер
Година:
2009
Модел:
Gp 800
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Gilera Gp 800 2009 reg cela godina moze zamena so kola cena po dogovor