Број на оглас: 3617895
Објавен на: 01.07.2020, 00:41
1 / 4

Bass Bufer pioner so pojacalo 1800w

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


buferot e vo top sostojba mnogu jako nes moze da se vidi i slusne moze zamena za karaoke lice za kontakt deni 071 900 103