Број на оглас: 3617672
Објавен на: 30.06.2020, 17:15
1 / 10

Yugo

350 € Цената не е фиксна 400 €
Марка:
Yugo
Модел:
45
Година:
1990
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
46 kw / 63 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi. Atestiran plin i nema gnilo.