Број на оглас: 3617665
Објавен на: 09.07.2020, 13:59

Satelitska antena komplet

2.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Komplet so digitalen resiver i motorce.
tel broj:070253195