Број на оглас: 3617658
Објавен на: 05.07.2020, 16:23
1 / 3

Renault Megane 1.6 Benzin

18.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot vo odlicna sostojba.
Moze celo moze i na delovi.
Tel broj:070253195