Број на оглас: 3617519
Објавен на: 02.08.2020, 11:08
1 / 1

Chrysler Stratus 2,0 tng se prodava i menuva 5555

1 € 1.800 €
Марка:
Chrysler
Модел:
Stratus
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ful