Број на оглас: 3617474
Објавен на: 01.07.2020, 15:39
1 / 2

Ekran za laptop 15.6" 40 pin

500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Izvaden od Asus K53SV odgovara i na drugi laptopi so 40 pina.