Број на оглас: 3617129
Објавен на: 02.08.2020, 14:31
1 / 6

Neonki

600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Неонски светла

Вид на оглас: Се продава


Se prodava armatura za neonki dimenzii 45x63 vo odlicna sostojba 8 kom