Број на оглас: 3616896
Објавен на: 06.07.2020, 22:00
1 / 12

BMW 525D 177ps, 2006, Facelift, Automatik

7.999 € 8.100 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525D 177ps 2006, Facelift, Automatik!
Oprema:
* Automatik,
* Navigacija,
* Kozen salon so greaci na predni sedista,
* Shiber,
* Parking senzori PDC
* VOSSEN novi felgi 19”,
* Novi gumi staveni sega (275/30/19 pozadi; 245/35/19 napred)
* Novi distanceri (plocki)

Vo odlicna sostojba!!

Cena: 7.999 €
Info: 070/277-333