Број на оглас: 3616855
Објавен на: 05.09.2020, 02:51
1 / 2

Toshiba L50-A-19N

1 € Цената е фиксна
Производител:
Toshiba
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi od gorenavedeniot laptop!

Prodaden e ramot i HDD-to!

Ostanato e se dostapno.

Za dopolnitelno info.