Број на оглас: 3616173
Објавен на: 05.03.2021, 09:55
1 / 10

IPHONE 8 PLUS EKSTRA!! MOZE ZAMENA

250 € Цената не е фиксна 279 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
8 Plus
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iphone 8 Plus.
Telefonot e cuvan.
Doaga zaedno so polnac, sllusalki, kutija i futrolla gratis!
Telefonot e 64gb i ima 84% battey health!
Vredi da se vidi!
Moze zamena