Број на оглас: 3616157
Објавен на: 01.07.2020, 15:58
1 / 1

Високомонтажен болјер 10л

1.200 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Високомонтажен болјер 10л во исправна состојба.Комплет со еднорачна батерија.