Број на оглас: 3616150
Објавен на: 05.07.2020, 08:38
1 / 1

Висечки елемент за кујна

700 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Висечки елемент за кујна во добра состојба.Две парчиња.Едно е 700,а двете 1300.