Број на оглас: 3616112
Објавен на: 11.06.2020, 11:39
1 / 12

Corsa C 1.4

2.450 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Corsata e vo extra sostojba i so full oprema.

070/ 64-15-19