Број на оглас: 3615988
Објавен на: 11.06.2020, 09:30
1 / 5

Ford transit 2.5D

1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e na dobra sostojba