Број на оглас: 3615987
Објавен на: 11.06.2020, 09:28
1 / 2

Opel astra 2.0 Dti Automatik “Za Delovi”

88 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Davat samo na Delovi