Број на оглас: 3615917
Објавен на: 06.07.2020, 09:22
1 / 3

Prodavam vespa 80cc

400 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba 80cc trajno reg.