Број на оглас: 3615902
Објавен на: 11.07.2020, 13:20
1 / 6

Издавам двособен наместен стан

180 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Ново Лисиче

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се издава двособен наместен стан со површина од 50м2 во Аеродром веднаш спроти Базаро и Кам во Ново Лисиче.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна со трпезарија, купатило, ходник и балкон. Станот има клима и може да биде приклучен на централно градско греење.
Се наоѓа на 2 кат од петокатна зграда со лифт. Во близина има големи супермаркети (Тинекс, Рамстор, Стокомак, Жито, КАМ), автобуска станица.
Станот може да се издаде за период од најмалку 12 месеци.
Цената е 180 € месечно + месечни трошоци, со плаќање еден месец однапред.