Број на оглас: 3615829
Објавен на: 02.08.2020, 13:17
1 / 4

Јутени вреќи 25кг нови

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови јутени вреќи од 25кг некористени воопшто
Околу 500 броја
Цена по договор
Контакт: 070637035
070637035
070637035 Насе