Број на оглас: 3615730
Објавен на: 30.06.2020, 22:55
1 / 9

OPEL CORSA 1.7CDTI FULL OPREMA

4.000 € Цената не е фиксна 4.300 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


✔✔✔✔-076774421✔✔✔✔

✔️✔️✔️OPEL CORSA 1.7 CDTi ✔️✔️✔️

✔️2007 God✔️
✔️ 6 BRZINI ✔️
✔️92KW-125 KS ✔️
✔️CENA :4.200€✔️
🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

➡️ ➡️➡️ SO NAJJ FULL OPREMA⬅️⬅️⬅️

✔️6 BRZINI

✔️BORD KOMPJUTER

✔️KLIMATRONIC

✔️ABS KOCNICI

✔️ADAPTIVE FORWARD LIGHTING

✔️GREACI NA SEDISTA

✔️GREACI NA VOLAN

✔️PARKING SENSORI FABRICNI

✔️ISO FIX SEDISTA!!

✔️ELEKTRIKA NA STAKLA

✔️ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

✔️4x GLANC NOVI GUMI

✔️DVA PARA NA KLUCEVI

✔️SERVO VOLAN SO PODESUVANJE

✔️CITY VOLAN !!!

✔️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO
DALECINSKO

✔️SVETLA ZA MAGLA (MAGLENKI)


✔️156.000..KM 100% REALNI PROVERKA PO VASA ZELBA NA KM !!!

✔️VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA

*** MOZE PROVERKA KADE SAKATE ***

MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA