Број на оглас: 3615641
Објавен на: 12.07.2020, 21:54
1 / 12

Renault Clio 1.5 dci

1.950 € 2.150 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault clio so ful oprema
Klima odlicno ladi
Aluminski felgi
Elektrika stakla folii so ates
Servisirano
Registirano 04 2021