Број на оглас: 3615557
Објавен на: 14.07.2020, 17:30
1 / 10

BMW X3 PERFEKTEN

7.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 150ks
Mnogu socuvan
Atest folii
Novi gumi
Lupa svetla
Parking Senzori napred pozadi
Full servis
Vredi da se vidi ....
mozna e zamena