Број на оглас: 3615373
Објавен на: 01.03.2021, 20:06
1 / 12

Bmw so plin 232000 km realni

2.150 € Цената не е фиксна 2.199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
87 kw / 118 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 318 e 46 so ful oprema so original 232000 km registrirana do 06 2021
Plin benzin so a test
Klimatronik ladi 100%
Greaci na sedista
Elektrika na stakla
Maglenki
Elektrika na retrovizori
Greaci na retrovizori
Servo volan
8 airbag
CD radio bmw business
Angel eyes
18ki aluminiumski bandazi-bmw
Naslon za raka,
3 orginalni kluca.
Na 31.10 smeneto ilje filtri