Број на оглас: 3615359
Објавен на: 02.08.2020, 13:43
1 / 5

245 40 18 DUNLOP GUMI GUMA

2.000 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
245
Висина:
40
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


245 40 18
245 40 18 dve gumi

275 35 18
275 35 18 dve gumi