Број на оглас: 3614604
Објавен на: 09.08.2020, 19:13

Celicni bandazi za Mini Cooper

4.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
4.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
165
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam celicni bandazi od mini cooper 4x100 so solidni gumi
Cena 4000 den