Број на оглас: 3613903
Објавен на: 13.07.2020, 10:09
1 / 3

Motor Baotian 125

430 € Цената не е фиксна 450 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
Motor Baotian 125
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Baotian 125 vo Ekstra sostojba,eden sopstvenik, registriran do 04.2021 nova zadna guma I nov akomulator...tel info 076258675 076258675 Trajce