Број на оглас: 3613772
Објавен на: 02.03.2021, 08:48
1 / 7

Stan vo centar

1 МКД
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam / izdavam stan na 1 kat, 60 kvadrati vo centarot na Gevgelija.
Za poveke informacii na tel. 070 218 404