Број на оглас: 3613620
Објавен на: 05.07.2020, 19:27
1 / 10

VW Vento 1.9D

1.200 € Цената е фиксна 1.250 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Vento
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава сочувано vw vento 1.9D обичен дизел. Направен е голем сервис-ребрасти каиш и затегач, pk каиш и серво каиш. Исто така направен е и мал сервис-променето масло, сите филтри, нов антифриз и грејачи. Има четири нови гуми и 77mah акумулатор уште под гаранција. Колата е пали-вози, мала потрошувачка (6l/100km) и регистрирана до март 2021.
МОЖНА Е ЗАМЕНА САМО СО РЕАЛНИ ПОНУДИ !!!